icon-1

Google Tag Manager

Stratejik Kararlarınız İçin Bilgi Dolu Verilere Erişim Sağlayın

bg-left
bg-right

Esclicks.com, Google Tag Manager Hizmetleri ile web sitenizin performansını etkili bir şekilde artırmaktadır.

Google Tag Manager Nedir?

Google Tag Manager, web sitenize hızlı ve kolay bir şekilde etiket eklemenizi sağlayan güçlü bir araçtır. Bu, pazarlama çabalarınızı optimize etmenize ve daha akıllı kararlar almanıza yardımcı olur.

Kolay Etiket Yönetimi

Web sitenize etiket eklemek ve güncellemek artık daha kolay. Google Tag Manager ile pazarlama ve analitik etiketlerinizi tek bir yerden hızlı ve kolayca yönetebilirsiniz.

Gelişmiş İzleme Çözümleri

Tıklamalar, form gönderimleri ve kullanıcı etkileşimlerini kolayca izleyebilirsiniz. Böylece kullanıcı davranışlarına dair detaylı verilere erişebilir ve web sitenizi bu verilere göre optimize edebilirsiniz.

Dönüşüm İzleme

Dönüşümleri daha etkili bir şekilde izlemek için Google Tag Manager kullanın. Bu araç, kampanyalarınızın hangi yönlerinin daha iyi performans gösterdiğini anlamanıza yardımcı olur.

Güvenli ve Hızlı

Google Tag Manager, web sitenizin hızını korurken güvenli bir şekilde etiket yönetimi sağlar. Böylece kullanıcı deneyimini bozmadan etiketlerinizi yönetebilirsiniz.

Esclicks.com Farkıyla Google Tag Manager

Profesyonel ekibimiz, Google Tag Manager konusunda size rehberlik eder. Sizin için en uygun çözümleri bulmak ve implemente etmek üzere tecrübeli ve bilgili uzmanlardan oluşan ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Bloglarımız

Esclicks ailesine katılmak ister misiniz?

Talep ettiğiniz hizmetler nelerdir?
Bizi nereden duydunuz?

Partnerlerimiz